Trenér: PLÁŠIL Jaroslav

- turnaje: Český pohár 12.10.2008, Dobřany B 5:6 sn.

- přípravné zápasy: Amikro 10:1, Jirkov 1:2 sn, Tučňáci 8:3, North Stars 3:4, Tučňáci 7:4, Tučňáci 13:5, Tučňáci 2:3, Meziboří 9:1

- shrnutí:

První sezona HC NORDICS MOST v OHbL-Sever začala v červnu 2008 před sezóní přípravou. Fotbálek doplnil občasný výběh, tenis, přípravné zápasy a dokonce vodní pólo. Příprava pokračovala až do srpna. Od září začali tréninky v hale ANS.  13.září tým odehrál první ligový zápas. Soupeřem byl Concept, který nás porazil 8:4. První branku Nordics v lize vstřelil symbolicky nejstarší a nejzkušenější hráč týmu Jakub Mach po té nasázel hat-trick Jindra Beránek. První výhra přišla ve třetím kole, ale byla kontumační (Meziboří), pocit vítěství na hřišti si hráči vychutnali ve čtvrtém zápase kdy porazili Tučňáky 6:1. 12.10. nás čekal zápas Českého Poháru proti TJ Snack Dobřany B, skončil porážkou 5:6 po samostatných nájezdech. Před zimní přestávkou mezi prosincem a únorem patřila Nordics 6. příčka v tabulce. Právě o tuto pauze se v týmu událo dost změn. Někteří hráči odešli, jiní přišli. Největším přínosem byl příchod trenéra Jaroslava Plášila a brankáře Lukáše Barocha. Ve druhé polovině sezóny si Nordics vedli výborně 7 zápasů bez porážky toho bylo důkazem.   Až v posledním zápase základní části přišla porážka. Na tartanovém hřiši v Bílině tým prohrál 1:3 a v tabulce obsadil po základní části 5.místo. V tabulce jarní části byl druhý. Ve čtvrtfinále play-off nás čekala opět Bílina. Začínali jsme na hřišti soupeře a neodehráli vůbec špatný zápas, jenže v poslední minutě prodloužení domácí vstřelili gól na 4:3 a ujali se vedení v sérii. Odveta se hrála hned druhý den v Mostě. Jako by nás fakt, že musíme vyhrát svazoval, Bílina nebyla lepším týmem, ale opět o gól vyhrála, tentokrát se radovala s gólu na 2:1 minutu před koncem zápasu. Sezona pro nás skončila nakonec 6.místem.